Series
Ratings
73
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Love CatharsisRated ★ 2.5
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 4.0
Accel WorldRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.5
GAMERS!Rated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
Shomin SampleRated ★ 3.5- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 4.0
The Labyrinth of GrisaiaRated ★ 4.5
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic ComedyRated ★ 3.5