Titles you rated
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
GAMERS!Rated ★ 3.0
Occultic;NineRated ★ 4.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 4.0
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.5
Magical Girl Magical DestroyersRated ★ 0.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.0
Engage KissRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Friends GamesRated ★ 3.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
My Stepmom's Daughter Is My ExRated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 5.0
86Rated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0