Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The White TigerRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5