Movies
Ratings
301
MinariRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
WildlifeRated ★ 4.5
CatsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
IdaRated ★ 4.5