Series
Ratings
15
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0