Series
Ratings
49
ChernobylRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
YouRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
12 MonkeysRated ★ 2.5
The Alienist Season 1Rated ★ 2.0
Read My LipsRated ★ 3.0