Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Sins of Our MotherRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5