Series
Ratings
16
The ProducersRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
FringeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0