Series
Ratings
21
The Walking DeadRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0