Titles you rated
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.5