Series
Ratings
27
Bad GuysRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0