Series
Ratings
401
Kurasumeitono Jyosi, Zenin SukidesitaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Our OceansRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
Running Point Season 1Rated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Court of GoldRated ★ 3.0
Mr. McMahonRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.5