Series
Ratings
67
Alice, the Final WeaponRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0