Series
Ratings
64
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Land of TanabataRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Brothers SunRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Depp v HeardRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5