Movies
Ratings
12
The HangoverRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5