Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 5.0
The Baby-Sitters ClubRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jane the VirginRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0