Movies
Ratings
50
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0