Series
Ratings
52- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0