Series
Ratings
112
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Solar OppositesRated ★ 4.0