Movies
Ratings
540
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0