Series
Ratings
40
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0