Movies
Ratings
641
OnwardRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 1.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
AdventurelandRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 3.0
Louder Than BombsRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 1.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
FrankRated ★ 4.0
RageRated ★ 1.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 1.5