Titles you rated
Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 5.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 5.0
MobLandRated ★ 4.0
Task Season 1Rated ★ 5.0- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
McGregor ForeverRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0