Series
Ratings
110- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
Again My LifeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5