Movies
Ratings
245
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 1.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0