Series
Ratings
17
Secret Love AffairRated ★ 4.5
IRISRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0