Titles you rated
SawRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0