Series
Ratings
105
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Surely TomorrowRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5