Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The RIPRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 1.5
His Three DaughtersRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0