Series
Ratings
267
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Task Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
Scavengers ReignRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.5