Series
Ratings
156
SKY CastleRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
GiantRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5