Movies
Ratings
88- We Bare BearsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0