Series
Ratings
97
SeinfeldRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0