Series
Ratings
102
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.5
Café MinamdangRated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
LegionRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 3.5