Movies
Ratings
179
Dark WaterRated ★ 4.0- I'll be with youRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.5- Turquoise SkyRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.0- A NAKED BOYRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Suddenly Last SummerRated ★ 4.5- NABANG SPARKRated ★ 4.0
- IrreversibleRated ★ 4.0
- The Future of TongueRated ★ 5.0
ぞくり。 怪談夜話 呪われた八編Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5- One Summer NightRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 4.5
Night FlightRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0