Movies
Ratings
379
The OutlawsRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0