Titles you rated
Big MistakesRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5
The Road to MurderRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
KyojoRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0- Batou MuraRated ★ 1.5
MashleRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 2.0
Kiss or DieRated ★ 1.0
Talk QueensRated ★ 2.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5