Movies
Ratings
812
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 0.5
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 4.5