Series
Ratings
77
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Nip/TuckRated ★ 3.0
Boston LegalRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.0