Series
Ratings
214
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0