Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Last Samurai StandingRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 3.5
Fear City: New York vs the MafiaRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5