Movies
Ratings
53
The PartyRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0