Series
Ratings
46
Slam DunkRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 2.5
MRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
PianoRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0