Series
Ratings
28
Dear XRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Draft KingRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Golden KidsRated ★ 4.5- MBTI vs 사주Rated ★ 2.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0