Titles you rated
12th Assistant DeaconRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5