Movies
Ratings
336
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
QueenpinsRated ★ 2.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0