Series
Ratings
65
Semantic ErrorRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0