Series
Ratings
28
Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0