Series
Ratings
373- 틈만나면,Rated ★ 3.5
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- LAUNCH MY LIFE Season 2Rated ★ 2.5
- His Man Season 4Rated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- 천하제빵Rated ★ 0.5
Love Island Australia Season 5Rated ★ 3.0- 누난 내게 여자야Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5