Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5